2020

ODM » 2020

Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020

     IX. ZODM se uskutečnila v Karlovarském kraji (v Karlových Varech, v Mariánských Lázních a na Božím Daru) od 19. do 24. ledna. Na programu byl i lyžařský orientační běh (spolu s dalšími 10 sporty).
     O organizaci OB závodů se postarali borci z VLI pod vedením Přemka Škody. Vše se jim povedlo.

     Vybavení výpravy bylo finančně podpořeno Ústeckým krajem (Fond Ústeckého kraje - 19/SML3631/SoPD/SPRP).

 UK logo

 

Vybavení výpravy bylo finančně podpořeno Českým svazem orientačních sportů (Smlouva o zabezpečení činnosti ČSOS na uzemí kraje).

Výprava Ústeckého kraje 

D14
   Řeháková Mirka
   Lošťáková Sára

H14
   Votava Matěj
   Špalek Jan

D16
   Lázničková Kateřina
   Černá Ema

H16
   Klein Martin
   Machold Jakub

 

Trenérský doprovod
   Polanská Silvie
   Havlová Adéla
   Havel Aleš - servisman

 

Výsledky

Sprint

H16 (28) 1900 / 60 / 12
 1. Milán Jakub (Jihomoravský)   8:28
15. Klein Martin                12:00
22. Machold Jakub               13:10

H14 (28) 1500 / 50 / 10
 1. Svoboda Antonín (Plzeňský)   7:56
16. Votava Matěj                10:35
26. Špalek Jan                  14:06

D16 (28) 1700 / 50 / 10
 1. Randáková Adéla (KH)         8:50
25. Černá Ema                   13:55
27. Lázničková Kateřina         14:34

D14 (28) 1400 / 40 / 9
 1. Rychlá Karolína (MS)         8:57
14. Řeháková Mirka              11:08
21. Lošťáková Sára              11:55

Krátká trať

H16 (27) 4100 / 145 / 15
 1. Štěrba Marek (Karlovarský)  20:12
15. Klein Martin                30:08
xx. Machold Jakub               disk

H14 (28) 3500 / 90 / 14
 1. Svoboda Antonín (Plzeňský)  18:56
13. Votava Matěj                26:57
15. Špalek Jan                  27:29

D16 (28) 3500 / 100 / 15
 1. Randáková Adéla (KH)        22:38
19. Černá Ema                   31:25
23. Lázničková Kateřina         34:11

D14 (28) 2800 / 65 / 13
 1. Řeháková Mirka              15:18
10. Lošťáková Sára              19:45

Štafety

DH14 (28)
 1. Liberecký kraj (Liberecký)  38:38
 3. Ústecký 1                   40:30
    (Řeháková Mirka, Votava Matěj, Řeháková Mirka, Votava Matěj)
xx. Ústecký 2                   disk
    (Lošťáková Sára, Špalek Jan, Lošťáková Sára, Špalek Jan)

DH16 (28)
 1. Hlavní město Praha          34:08
 7. Ústecký 1                   disk
    (Černá Ema, Klein Martin, Černá Ema, Klein Martin)
21. Ústecký 2                   vzdal
    (Lázničková Kateřina, Machold Jakub, Lázničková Kateřina, Machold Jakub)

     Propozice LOB